Gorica uz prvijenac Hrvoja Babeca zasjela na prvo mjesto

Na Gradskom stadionu u Velikoj Gorici odigran je prvi susret 3. kola Hrvatski telekom Prve lige između domaće Gorice i povratnika u prvoligaško društvo Šibenika.

U redovima domaćina svoje mjesto u prvoj postavi, već standardno, pronašao je i virovitički nogometaš Hrvoje Babec. Hrvoje je još jednom pokazao da se zasluženo nalazi u prvoligaškom društvu, a vidljivo povjerenje trenera Valdasa Dambrauskasa, koji mu je povjerio svih 270 minuta nove sezone, zaokružio je i prvim ligaškim pogotkom.

Domaćini su odlično ušli u utakmicu i poveli pogotkom Ognjena Mudrinskog već u 3. minuti susreta, na 2:0 povisio je Lovrić, dok je Hrvoje riješio utakmicu pogotkom u 74. minuti.

Šibenčani su do kraja utakmice postigli dva zgoditka, ali vremena za povratak nije bilo.
Gorica će svoj stopostotni niz pokušati nastaviti i u sljedećem kolu na gostovanju kod Lokomotive, dok će prve bodove Šibenik tražiti u Koprivnici kod Slaven Belupa.