4. LIGA BJ-KC-VT Pecolaj promašio jedanaesterac, Slatina remizirala u Velikim Zdencima

Nogometaši Slatine u 6. kolu 4. nogometne lige Bjelovar – Koprivnica – Virovitica gostovali su kod Zdenke u Velikim Zdencima te su osvojili bod odigravši 1:1.

Već u 7. minuti Slatinčani su poveli 1:0 pogotkom Benjamina Dijanešića. Slavlje gostujuće momčadi nije bilo dugog vijeka, jer su domaći igrači nakon nepune dvije minute igre poravnali zgoditkom Edija Hrle.

U nastavku su igrači Slatine pokazali staru boljku. Nisu iskoristili niz prilika za zgoditak. Najizglednije su imali Matej Kupres iz igre te Renato Pecolaj, koji je u 36. minuti iz kaznenog udarca pogodio mrežu iza gola.

Na sreću slatinskih nogometaša domaći sastav nije kaznio promašaje, pa su gosti osvojili vrijedan bod.

Zdenka Veliki Zdenci – Slatina 1:1
Najbolji u redovima Slatine: Benjamin Dijanešić