1. ŽNL Dario Periša u odgođenom susretu 7. kola vodio čačinačku Mladost do pobjede u Ćeralijama

U srijedu su dvije momčadi, domaće Ćeralije i gostujuća Mladost iz Čačinaca u odgođeni susret 7. kola 1. županijske nogometne lige ušle s različitim raspoloženjem.

Domaći su prije tri dana uvjerljivo pobijedili Mikleuš, dok su Mladostaši na svom terenu poraženi od Voćina. Od samog početka gosti su pokazali da su kvalitetnija momčad. Poveli su u 12. minuti pogotkom Darija Periše. Isti igrač povećao je na 2:0 šest minuta prije odlaska na odmor.

U drugom dijelu domaća momčad je krenula na sve ili ništa. Njihov pristup donio im je smanjenje gostujuće prednosti na 2:1 u 68. minuti. Pogodak je postigao najbolji domaći strijelac Franjo Perić.

U 88. minuti dosuđen je kazneni udarac za momčad iz Čačinaca, koji Dario Periša nije uspio realizirati. Nadmudrio ga je domaći čuvar mreže Matej Grgurić. U sudačkoj nadoknadi Franko Perković je svojim pogotkom postavio konačni rezultat 3:1 za goste.

Ćeralije – Mladost Čačinci 1:3
Igrač utakmice: Dario Periša