1. ŽNL Tomislav Škvarić ponovno zaigrao: Zabio dva gola i bio najbolji u drugoj ovosezonskoj pobjedi Omladinca iz Korije

Jučer (nedjelja) su odigrane utakmice 12. kola 1. županijske nogometne lige.

Nakon prošlog kola kada nisu otputovali na gostovanje u Ćeralije, gdje su trebali igrati s Voćinom, nogometaši Omladinca iz Korije su se kompletirali pred susret s Mladosti 1930. iz Čađavice.

Gosti su bolje ušli u utakmicu i poveli 2:0 zgodicima Roberta Šomođija u 10. i Tomislava Ribića u 12. minuti. Ovog puta domaća momčad se nije predavala. Tomislav Škvarić je u 33. minuti smanjio gostujuću prednost na 2:1.

U drugi dio igrači Omladinca ulaze još agilnije i u tri minute preokreću rezultat. Izjednačio je Vedran Grubić u 52. minuti, a domaću momčad u prednost je doveo Tomislav Škvarić u 55. minuti.

Gostujući igrač Antonio Prpić je izjednačio na 3:3 u 70. minuti. Domaći nogometaši su do kraja postigli još dva zgoditka i došli do prve domaće pobjede u ovoj sezoni. Strijelci su bili Vedran Grubić u 77. i Valentino Cik u 79. minuti.

Omladinac Korija – Mladost 1930. Čađavica 5:3
Igrač utakmice: Tomislav Škvarić