1. ŽNL Slavonija bolja od Rezovca, Voćin u susjedskom derbiju svladao Ćeralije

Na terenima županijskih prvoligaša odigrano je posljednje, 15. jesensko kolo.

U Sladojevcima se igrao derbi susjeda na tablici, domaće Slavonije i Rezovca. Slavonija je povela 2:0 zgodicima Kristijana Ojurovića u 24. i Matea Jerešića u 38. minuti.

Na početku drugog dijela u 51. minuti na 2:1 smanjio je robusni gostujući napadač Mario Nreca. Gosti su ozbiljno prijetili, ali je njihove napade uspješno razbijao Marko Peretin.
Dvije minute prije kraja Dorian Bogati svojim zgoditkom potvrdio je pobjedu domaće momčadi.

U 89. minuti teren je morao napustiti gostujući veznjak Dario Kovačević, koji je u tri minute zaradio dva žuta kartona zbog prigovora.

Slavonija Sladojevci – Rezovac 3:1
Igrač utakmice: Marko Peretin

U Ćeralijma je odigran susjedski derbi između Voćina i Ćeralija. “Domaći” Voćin došao je do pobjede 2:0. Prvi zgoditak postigao je Hrvoje Čović u 73. minuti, a pobjedu Voćina zapečatio je svojim zgoditkom Nikola Tomić šest minuta kasnije.

Voćin – Ćeralije 2:0
Igrač utakmice: Nikola Tomić