4. LIGA BJ-KC-VT Na kraju uvjerljiv poraz Slatine na gostovanju kod Dinama u Predavcu

Očito da je 13. kolo 4. nogometne lige Bjelovar – Koprivnica – Virovitica bilo nesretno za nogometaše Slatine. Nakon serije od tri pobjede poraženi su na gostovanju kod Dinama u Predavcu 3:0.

Prvih pola sata nogometaši Slatine su imali više od igre te su bili dominantniji u duelima. U jednom trenutku, kao da su stali, što koristi domaća momčad i vrlo brzo s tri zgoditka dolazi do uvjerljive pobjede.

Prvi zgoditak Dinamo postiže u 33. minuti kada gostujući igrač Marko Šuntić nespretno ubacuje loptu u svoju mrežu. Druga dva zgoditka domaća momčad postiže na početku drugog dijela. U 51. minuti iz jednog brzog prodora strijelac je bio Matej Bošnjak, a samo tri minute kasnije iz slobodnog udarca priču je zaključio Josip Gegić.

Dinamo Predavac – Slatina 3:0