Vašarevićeva tri pogotka u novom porazu Spačve: Momčad iz Vinkovaca nakon osam odigranih susreta i dalje posljednja

Vinkovačka Spačva niti u osmom odigranom susretu nije uspjela doći do pobjede. U sklopu 10. kola Paket24 Premijer lige poražena je na gostovanju u Zagrebu od Dubrave rezultatom 24:22 čime je i dalje ostala na posljednjem mjestu ligaške ljestvice sa samo jednim osvojenim bodom i jedina je momčad bez pobjede.

U vrlo izjednačenoj utakmici prvo poluvrijeme otišlo je na stranu Dubrave 12:11, a isto se nastavilo i u drugom dijelu. Do 44. minute rezultat je bio u egalu, a 14 minuta prije kraja Spačva ima dva zgoditka prednosti. U 49. poveli su 18:19, a nakon toga stali. Dubrava serijom 5:0 odlazi na nedostižnu prednost koju je zadržala do samog kraja susreta i upisala novu pobjedu.

U gostujućim redovima najefikasniji je bio Marko Buntić sa stopostotnim učinkom od sedam pogodaka, a stopostotan je bio i Virovitičanin Karlo Vašarević koji je uz tri pogotka iz tri upućena šuta, upisao i isto toliko asistencija.