Klub Mladih Podravska Moslavina pomaže stradalima u potresu: Organizirali akciju prikupljanja potrepština

blank

Od strašnih događanja na području Sisačko-Moslavačke županije gdje su mnoge obitelji ostale bez krova nad glavom uslijed razornih potresa, svi su otvorili srca i krenuli u prikupljanje pomoći. Tako su već dvije humanitarne akcije organizirane i na području općine Podravska Moslavina.

– Organizirali smo do sada dvije akcije, a nove već uskoro slijede. Prije par dana okončana je akcija Kluba Mladih Podravska Moslavina koji su sa župnikom Vladimirom Škrinjarićem skupili razne potrepštine za stradale u potresu. Sudjelovali su mnogi mještani naše općine kojima se od srca zahvaljujem. Naravno, mi smo uvijek spremni pomoći, a moram pohvaliti i naše udruge i Klub Mladih koji su se odmah odazvali i iznimno su aktivni i vrijedni – rekao je načelnik Dominik Cerić.

(www.icv.hr, vg)