Donosimo kompletan raspored sportskih događanja ovog tjedna

blank

Tjedan pred nama obilovat će sportskim natjecateljskim utakmicama, pogotovo u ekipnim sportovima.

Starta se već danas (utorak) osminom finala EHF Europa lige u kojoj će našički Nexe ugostiti Rhein – Neckar Löwen, a nedjelju će, uz sve zanimljivosti na županijskim terenima, začiniti susret grupne faze U-21 Europskog prvenstva između Hrvatske i Švicarske.

Izdvajamo najzanimljivije susrete koji nas očekuju u narednih šest dana, kao i raspored županijskih sportskih događaja.

UTORAK, 23. OŽUJAK

Rukomet – EHF Europska liga, osmina finala, 1. utakmica

18:45 sati: NEXE – Rhein – Neckar Löwen (Arena Sport 1)

SRIJEDA, 24. OŽUJAK

Nogomet – Kvalifikacije za Svjetsko prvenstvo

20:45 sati: Slovenija : Hrvatska (Nova TV)

ČETVRTAK, 25. OŽUJAK

Nogomet – Europsko prvenstvo U-21

21 sat: Portugal : Hrvatska (HRT 2)

SUBOTA, 27. OŽUJAK

Nogomet – Kvalifikacije za Svjetsko prvenstvo

18 sati: Hrvatska : Cipar (Nova TV)

3. HNL Sjever

15:30 sati: Virovitica : Podravina Ludbreg

15:30 sati: Mladost Ždralovi : Papuk Orahovica

4. NL BJ – KC – VT, 17. kolo

15:30 sati: Slatina : Ferdinandovac

15:30 sati: Čazma : Suhopolje

Rukomet: Paket24 Premijer liga – za prvaka

(?) Varaždin : Poreč

1. HRL žene, 20. kolo

18 sati: Murvica : 1234 Virovitica

1. HRL Sjever, 19. kolo

18 sati: Viro – Virovitica : Ivanić

2. HRL Sjever, 19. kolo

19 sati: Zelina : Pitomača

2. ŽNL Zapad

15:30 sati: Lukač 05 : Podgorje

15:30 sati: Napredak Rušani: Croatia Grabrovnica

NEDJELJA, 28. OŽUJAK

Nogomet – Europsko prvenstvo U21

18 sati: Hrvatska : Švicarska (HRT 2)

4. NL BJ – KC – VT, 17. kolo

16:30 sati: Mladost Klošar : Pitomača

1. ŽNL

16:30 sati: Mladost Čačinci : Podravac Sopje

16:30 sati: Sloga Zdenci : Gradina

16:30 sati: Borova : Mikleuš

16:30 sati: Mladost 1930. Čađavica : Rezovac

16:30 sati: Voćin : Graničar Bušetina

16:30 sati: Dinamo Četekovac : Bratstvo

16:30 sati: Slavonija : Mladost Miljevci

2. ŽNL Zapad

16:30 sati: Dinamo Kapela Dvor : Bilogora 1947. Špišić Bukovica

16:30 sati: Kladare : Mladost Vukosavljevica

16:30 sati: Sveti Đurađ : Sokol

1. HRL U-17 regija IV, 16. kolo (Stari Mikanovci)

14:30 sati Viro Virovitica : Ivan – Mikanovci

15:45 sati Slatina : Đakovo

17 sati Đakovo : Viro Virovitica

18:15 sati Ivan – Mikanovci : Slatina

(www.icv.hr, mra)