“Izašlo” izvješće disciplinskog suca županijskih liga: Jedan igrač suspendiran, a evo tko ne može igrati ovog vikenda

blank

Na stranicama Županijskog nogometnog saveza “izašlo” je ovotjedno izvješće disciplinskog suca županijskih liga.

U nastavku pogledajte tko je zaradio žute i crvene kartone proteklog vikenda na utakmicama 17. kola 1. ŽNL i utakmicama 12. kola 2. ŽNL Zapad i tko će zbog istih morati pauzirati jednu ili više utakmica.

1. ŽNL

Igrači kojima su izrečene javne opomene:

Podravac Sopje: A. Kušen, T. Androš, M. Androš

Sloga Zdenci: M. Duspara, A. Vratković

Bratstvo Gornje Bazje: B. Topolovčan, T. Topić, L. Jelovečki

Slavonija Sladojevci: M. Habuš

Ćeralije: J. Tomić, M. Nikolić

Mikleuš: J. Jančić

Mladost 1930. Čađavica: T. Ribić, R. Kučera

Rezovac: D. Godeč, S. Buzuk, D. Sesvečan, M. Nreca

Voćin: N. Dokić, H. Čović, J. Čović

Graničar Bušetina: K. Pelko, I. Maletić, S. Spudić

Dinamo Četekovac: T. Pinčar, A. Šarec, M. Košorog

Mladost Miljevci: D. Lehpamer, D. Podmanicki, A. Pejazić

Mladost Čačinci: M. Čilag, K. Žagar, T. Jusup

Isključeni igrači:

Mikleuš: Davor Dundović

Graničar Bušetina: Lovro Štefanec, Roberto Meseš

Kazne isključenim igračima:

Igrač Davor Dundović kažnjava se zabranom igranja na jednoj prvenstvenoj ili kup utakmici.

Igrač Lovro Štefanec kažnjava se zabranom igranja na dvije prvenstvene ili kup utakmice.

Igrač Roberto Meseš kažnjava se zabranom igranja na jednoj prvenstvenoj ili kup utakmici.

Ostale disciplinske mjere:

Igrač Karlo Pelko (Graničar Bušetina) suspendira se do okončanja postupka zbog pokušaja fizičkog i verbalnog napada na suca utakmice nakon završetka utakmice.

Igrači koji zbog tri javne opomene nemaju pravo nastupa u 18. kolu:

Mladost 1930. Čađavica: R. Kučera

Podravac Sopje: T. Androš, M. Androš

Graničar Bušetina: S. Spudić

Mladost Miljevci: D. Lehpamer

Voćin: H. Čović, J. Tomić, J. Čović

Rezovac: D. Sesvečan, M. Nreca

Ćeralije: M. Nikolić

Mladost Čačinci: T. Jusup

2. ŽNL Zapad:

Igrači kojima su izrečene javne opomene:

Mladost Vukosavljevica: A. Špoljarić, M. Nemčec

Sveti Đurađ: V. Botić, L. Funko, M. Rajnović

Drava Terezino Polje: S. Plužarić, J. Draganić

Sokol Milanovac: D. Furdić

Napredak Rušani: L. Domokuš

Kladare: I. Debeljak

Croatia Grabrovnica: M. Balažić, L. Sabljić, D. Pecek

Dinamo Kapela Dvor: L. Poljak, A. Ponikvar, H. Đurašević, M. Bedeković

Isključeni igrači:

Napredak Rušani: Josip Šoštar

Kazne isključenim igračima:

Igrač Josip Šoštar kažnjava se zabranom igranja na jednoj prvenstvenoj ili kup utakmici.

Igrači koji zbog tri javne opomene nemaju pravo nastupa u 13. kolu:

Dinamo Kapela Dvor: H. Đurašević

Drava Terezino Polje: S. Plužarić, J. Draganić

Mladost Vukosavljevica: A. Špoljarić

Kladare: I. Debeljak

Sveti Đurađ: V. Botić

(www.icv.hr, ŽNS VPŽ)