Slatina poražena s dva pogotka iz najstrože kazne, Blažević nastradao u duelu s Bubašem

Nakon serije od sedam susreta bez poraza, nogometaši Slatine poraženi su u 29. kolu 4. lige Bjelovar – Koprivnica – Virovitica na gostovanju u Grubišnom Polju, kod vodeće momčadi lige, Bilogore 91′ rezultatom 2:0.

Oba zgoditka domaća momčad postigla je s bijele točke, prvi u 14. minuti, a drugi u 37. minuti. Dvaput je iz najstrože kazne bio precizan Pejo Kuprešak. Uz to, domaća momčad je imala još nekoliko izglednih prilika, ali je u tim trenucima za njih nepremostiva prepreka bio vratar Slatine Robert Bunjevac.

– Usprkos dva primljena zgoditka, prvo ime na terenu iz naše momčadi, bio je vratar Bunjevac. Zadovoljan sam prikazanom igrom. Idemo dalje, pred nama je u subotu završna utakmica prvenstvene sezone, gdje u županijskom derbiju dočekujemo Pitomaču – naglasio je trener Slatine Damir Pemper.

Inače, u jednom duelu prilikom skoka u 42. minuti sa slatinskim igračem Matijom Bubašem teže je ozlijeđen domaći igrač, inače Virovitičanin, Tomislav Blažević.

Bilogora Grubišno Polje – Slatina 2:0
Najbolji u slatinskim redovima: Robert Bunjevac