KICKBOX Eva Gal u Slatinu donijela dva zlata, a Stefani Oskomić dva srebra s Prvenstva Hrvatske u Slunju

Jučer (subota) je u Slunju održano Prvenstvo Hrvatske u kickboxu za starije kadete u point i light contactu na kojemu je sudjelovalo 20 klubova i ukupno 132 borca.

Kickboxing klub “Legend” iz Slatine na prvenstvu se predstavio s dvije borkinje, Evom Gal i Stefani Oskomić. Eva Gal je osvojila dvije zlatne medalje, dok je Stefani Oskomić osvojila dva srebra.

KBK “Legend” osvojio je ekipno 4. mjesto s dvije djevojčice koje su se borile sa starijim i težim protivnicama. Kickbox je ušao u MOO i sudjeluje na Europskoj olimpijadi 2023. godine u disciplinama point, kick light i full contact, a nakon toga i Olimpijadi.

– Cilj nam je donijeti olimpijsku medalju zlatnog sjaja u Slatinu i našu županiju – istaknuo je trener Stjepan Gal.