1. LIGA NS SJEVER Kadeti Virovitice remizirali, a juniori golovima Davida Gjugje pobijedili križevački Radnik

Odigrane su utakmice 1. lige za juniore i kadete Nogometnog središta Varaždin. Igrači Virovitice na svom su terenu ugostili vršnjake Radnika iz Križevaca.

Kadeti su remizirali 1:1. Gosti iz Križevaca poveli su zgoditkom Tea Vukoića u 23. minuti. U drugom dijelu domaći nogometaši su dominirali, stvorili desetak odličnih prilika, ali su izjednačili tek u posljednjim trenucima kad je Zvonimir Šuntić pogodio nebranjeni dio gostujuće mreže.

Juniori Virovitice pobijedili su Križevčane 2:0. Oba pogotka za domaću momčad postigao je David Gjugja, prvog u 39. minuti, a drugog u 64.

IMG 8072 1

Kadeti Virovitice su na tablici sedmi s dva boda, dok su juniori peti sa šest osvojenih bodova. U idućem kolu kadeti i juniori Virovitice gostuju u Varaždinu, kod istoimenog domaćina.