DELEGIRANJA Poznate su službene osobe na susretima županijskih nogometnih liga

- PROMO -

Na službenim stranicama Županijskog nogometnog saveza objavljena su imena sudaca koji će ovog vikenda dijeliti nogometnu pravdu na županijskim travnjacima.

1. ŽNL: 10. kolo

Rezovac – Mladost Čačinci
-N. Kečkiš, M. Loparac, H. Selenić, delegat: Vrbaslija

Borova – Dinamo Četekovac
-D. Cafuta, D. Duvnjak, A. Strusa, delegat: Abalić

Gradina – Mladost Miljevci
-G. Loparac, M. Gašparić, M. Brdarić, delegat: Blažević

Sloga Zdenci – Slavonija Sladojevci
-Siniša Ličinić, Mario Lješčak, S. Kovač, delegat: Stipanić

Podravac Sopje – Voćin
-N. Vargović, B. Grujić, E. Penava, delegat: Babić

Crnac – Bratstvo Gornje Bazje
-N. Kristić, H. Selenić, M. Hrženjak, delegat: Grabovac

Podgorje – Mikleuš
-M. Presečan, M. Ferić, Ivona Majstorović, delegat: Budiša

2. ŽNL Zapad: 8. kolo

Lukač 05 – Sveti Đurađ
-L. Majstorović, T. Resler, K. Aragović, delegat: Orač

Dinamo Kapela Dvor – Drava Terezino Polje
-M. Lukačević, B. Vidović – Volenik, E. Rengel, delegat: Špiranec

Podravec Dinjevac – Croatia Grabrovnica
-T. Blažević, M. Brkić, Matija Lješčak, delegat: Posavac

Bilogora 1947. Špišić Bukovica – Mladost Vukosavljevica
-M. Gobac, M. Oklopčić, A. Čupen, delegat: Penava

Kladare – Sokol Milanovac
-N. Marinović, K. Aragović, Ž. Horvatinović, delegat: Adamović

2. ŽNL Istok: 8. kolo

Ćeralije – Grabić
– G. Loparac, Saša Ličinić, M. Brdarić, delegat: Jelić

Zrinski Nova Bukovica – Mladost Bakić
-Z. Stojnović, N. Mesarić, V. Melinčević, delegat: Ličina

Mladost 1930. Čađavica – Krčevina Čađavački Lug
-D. Rakitničan, J. Sertić, M. Grgurić, delegat: Borbaš

Munja Veliki Rastovac – DOŠK Dolci
-M. Nađ, L. Pastuović, M. Maslać, delegat: Bušljeta

Dinamo Josipovo – Standard Nova Šarovka
-M. Gebaj, V. Vinovrški, T. Matovina, delegat: Radočaj

3. ŽNL Zapad: 8. kolo

Omladinac Korija – Aršanj Sedlarica
-N. Vargović, delegat: Lozar

No Limit TVIN – Brana Bačevac
-N. Kristić, delegat: Sreš

Otrovanec – Turnašica
-Ž. Horvatinović, delegat: Pintar

Sloga Dugo Selo – Turanovac
-N. Marinović, delegat: Minauf

3. ŽNL Istok: Odgođena utakmica 2. kola

Slavonac Novaki – Vaška
-N. Kristić, delegat: Holeš

(www.icv.hr, foto: M. Rođak)

Povezane vijesti

Skip to content