Donosimo raspored utakmica u svim ligama u kojima se natječu klubovi s područja VPŽ

blank

Pred nama je novi uzbudljivi nogometni vikend, a mi vam donosimo raspored utakmica u svim ligama u kojima se natječu klubovi s područja Virovitičko-podravske županije…

3. HNL Sjever, 9. kolo:

Rudar Mursko Središće – Mladost Ždralovi (subota, 16. listopada u 15 sati)

Bjelovar – Koprivnica (subota, 16. listopada u 15 sati)

Podravac Virje – Virovitica (subota, 16. listopada u 15 sati)

Papuk Orahovica – Varteks Varaždin (subota, 16. listopada u 15 sati)

Radnik Križevci – Podravina Ludbreg (subota, 16. listopada u 15 sati)

Međimurje – Polet SMnM (subota, 16. listopada u 15 sati)

4. liga Bjelovar – Koprivnica – Virovitica, 8. kolo:

Graničar Legrad – Borac Imbriovec (subota, 16. listopada u 15:30 sati)

Garić Garešnica – Graničar Đurđevac (subota, 16. listopada u 15:30 sati)

Pitomača – Slatina (subota, 16. listopada u 15:30 sati)

Suhopolje – Tehničar Cvetkovec (subota, 16. listopada u 15:30 sati)

Graničar Bušetina – Čazma (nedjelja, 17. listopada u 15:30 sati)

Dinamo Predavac – Bilogora 91′ Grubišno Polje (nedjelja, 17. listopada u 15:30 sati)

Ferdinandovac – Mladost Kloštar Podravski (nedjelja, 17. listopada u 15:30 sati)

1. županijska nogometna liga, 9. kolo:

Bratstvo Gornje Bazje – Podravac Sopje (subota, 16. listopada u 15 sati)

Podgorje – Rezovac (nedjelja, 17. listopada u 15 sati)

Mikleuš – Crnac (nedjelja, 17. listopada u 15 sati)

Voćin – Sloga Zdenci (nedjelja, 17. listopada u 15 sati)

Slavonija Sladojevci – Gradina (nedjelja, 17. listopada u 15 sati)

Mladost Miljevci – Borova (nedjelja, 17. listopada u 15 sati)

Dinamo Četekovac – Mladost Čačinci (nedjelja, 17. listopada u 15 sati)

2. županijska nogometna liga Zapad, 7. kolo:

Kladare – Lukač 05 (nedjelja, 17. listopada u 15 sati)

Sokol Milanovac – Bilogora 1947. Špišić Bukovica (nedjelja, 17. listopada u 15 sati)

Mladost Vukosavljevica – Podravec Dinjevac (nedjelja, 17. listopada u 15 sati)

Croatia Grabrovnica – Dinamo Kapela Dvor (nedjelja, 17. listopada u 15 sati)

Drava Terezino Polje – Sveti Đurađ (nedjelja, 17. listopada u 15 sati)

2. županijska nogometna liga Istok, 7. kolo:

Standard Nova Šarovka – Munja Veliki Rastovac (subota, 16. listopada u 15 sati)

Dinamo Josipovo – Ćeralije (nedjelja, 17. listopada u 15 sati – igra se u Novoj Šarovki)

DOŠK Dolci – Mladost 1930. Čađavica (nedjelja, 17. listopada u 15 sati)

Krčevina Čađavački Lug – Zrinski Nova Bukovica (nedjelja, 17. listopada u 15 sati)

Mladost Bakić – Grabić (nedjelja, 17. listopada u 15 sati)

3. županijska nogometna liga Zapad, 7. kolo:

Turanovac – Otrovanec (subota, 16. listopada u 15 sati)

Turnašica – No Limit TVIN (subota, 16. listopada u 15 sati)

Brana Bačevac – Omladinac Korija (subota, 16. listopada u 15 sati)

Aršanj Sedlarica – Stara Brezovica (subota, 16. listopada u 15 sati)

3. županijska nogometna liga Istok, 7. kolo:

Plavi Jugovo Polje – Vaška (subota, 16. listopada u 15 sati)

Kozice – Miholjac Gornji Miholjac (subota, 16. listopada u 15 sati)

Slavonac Novaki – Meljani Donji Meljani (nedjelja, 17. listopada u 10 sati)

Veterani VPŽ, 7. kolo:

Virovitica – Gradina (nedjelja, 17. listopada u 10 sati – igra se u Lukaču)

Mikleuš – Slatina (nedjelja, 17. listopada u 10 sati)

Papuk Orahovica – Rezovac (nedjelja, 17. listopada u 10 sati)

Standard Nova šarovka – Suhopolje (nedjelja, 17. listopada u 10 sati)

(www.icv.hr, ts, foto: ilustracija, M. Rođak)