2. HMNL ISTOK Slatinčani “pali” u drugom dijelu na gostovanju kod vinkovačke Aurelije

U 15. kolu 2. hrvatske malonogometne lige Istok momčad Slatine poražena je na gostovanju kod vinkovačke Aurelije 8:1.

Prvi dio utakmice završio je u egalu. Slatinčani su u 17. minuti poveli zgoditkom Dominika Bogatija, ali su već u idućoj minuti domaći igrači poravnali pogotkom Petra Pedića. U drugom dijelu dominirala je domaća momčad postigavši sedam zgoditaka. Strijelci su bili Marko Pest–Mundvajl dva puta, te Filip Josipović, Petar Pedić, Robert Nospak, Josip Horvat i Ante Bertić po jednom.

U idućem kolu malonogometaši Slatine ugostit će momčad Brod 035 iz Slavonskog Broda.

Slatina: Dominik Nikšić, Dorian Bogati, Dominik Bogati, Ivan Stjepić, Hrvoje Čović, Ivica Tropšek, Dominik Kizivat, Mateo Novaković, Ante Vicić, Boris Bihar, Toni Hudoletnjak, Patrik