1. LIGA MLADEŽI NS SJEVER Virovitica na startu drugog dijela natjecanja osvojila pet bodova u ogledima s Koprivnicom

Počeo je drugi dio natjecanja u 1. ligi mladeži Nogometnog središta Sjever. Selekcije Nk Virovitice na terenima sportskog centra Vegeška ugostile su vršnjake Koprivnice

Kod početnika virovitička ekipa došla je do uvjerljive pobjede rezultatom 5:1.

Domaći su poveli autogolom gostujućeg igrača Patrika Vezijaka u šestoj minuti, na 1:1 poravnao je Mata Kovač u 21. minuti, a s tim se rezultatom otišlo na odmor. U drugom dijelu domaći igrači su dominirali i postigli četiri zgoditka. Strijelci su bili Lovro Markotić u 27., Filip Blažević u 35., te Jan Feketija u 40. i 49. minuti.

Virovitičani se s 26 osvojenih bodova nalaze na trećem mjestu na tablici.

Kod mlađih pionira Koprivnica je povela zgoditkom Martina Bačija iz kaznenog udarca u 20. minuti, dok je konačnih 1:1 svojim golom postavio Marko Srnak

Mlađi pioniri su nakon 12. odigranih kola na sedmom mjestu na tablici sa 17 osvojenih bodova.

U susretu pionira gosti iz Koprivnice došli su u prednost u 21. minuti pogotkom Andrije Paše. Na odličnu asistenciju Matka Moslavca poravnao je Marijan Vidić u 33. minuti, a iako su u drugom dijelu igrači Virovitice imali pilike za postići pobjednički pogodak, do kraja je ostalo 1:1.

Pioniri, selekcija U-15, nakon 12. odigranih kola nalazi se na petom mjestu na tablici s 23 osvojena boda.

U idućem kolu selekcije Nk Virovitice gostuju kolu Čakovcu kod Međimurja.