2. HRL ISTOK Benjamin Hankić s dvanaest i Filip Mataija sa šest pogodaka doveli Slatinčane do trijumfa u Borovu Naselju

U 12. kolu 2. hrvatske lige Istok vodeća momčad lige, Slatina, došla je do uvjerljive pobjede od 31:21 na gostovanju u Borovu Naselju pobijedivši domaću momčad Borova.

Od samog početka Slatinčani su bili u prednosti, a domaći rukometaši su na početku u dva navrata uspjeli samo poravnati (1:1 i 2:2). Kako je vrijeme odmicalo prednost gostujuće momćad se povećavala. U 23. minuti Slatina je imala +8 (13:5). Do odlaska na odmor igrači Borova uspjeli su smanjiti na 15:10.

U drugom dijelu nastavila se dominacija gostujuće momčadi. U posljednjih pet minuta gosti iz Slatine odlaze na prednost od deset pogodaka prednosti, koju su očuvali do kraja susreta.

Najefikasniji u slatinskim redovima bili su Benjamin Hankić s 12 i Filip Mataija sa šest zgoditaka.

U idućem kolu rukometaši Slatine ugostit će drugu momčad našičkog NEXE-a.

Slatina: Lovro Frajhaut, Nikola Brnada, Ivan Horvat, Noa Fazekaš, Ivan Repić 4, Dino Majstorović, Ivan Berkec, Zvonimir Bertić 1, Tin Baćani, Domagoj Bot 4, Igor Dragojević 1, Antonio Butorac, Ivan Lukac, Matija Lisinski 3 (1), Benjamin Hankić 12 (7) i Filip Mataija 6. Trener: Viktor Frajhaut.