3. HRL ISTOK Sara Špiranec i Patricia Bajsar ‘torpedirale’ Slavonku iz Nove Gradiške

U 11. kolu 3. hrvatske lige Istok rukometašice Mikleuša na svom su terenu svladale Slavonku iz Nove Gradiške rezultatom 27:24.

U prvom dijelu utakmice gošće iz Nove Gradiške bile su u konstantnoj prednosti od jednog do četiri zgoditka, pa se na odmor otišlo rezultatom 14:12 za Slavonku.

U prve tri minute drugog dijela utakmice s tri pogotka Patricie Bajsar domaćin preuzima kontrolu rezultata i vodi do kraja utakmice. U 53. minuti domaća ekipa ima +5 (25:20), ali su gošće uspjele smanjiti na konačnih 27:24.

Najefikasnije u domaćim redovima bile su Sara Špiranec s devet i Patricia Bajsar sa sedam zgoditaka, a odličnom igrom se istakla i iskusna kružna igračica Andrijana Miklić.

U idućem kolu rukometašice Mikleuša gostuju kod Vukovara.

Mikleuš: Katarina Bilić, Dorotea Mežnarić, Ana Čurić 3 (1), Lara Krupa, Patricia Bajsar 7 (1), Dora Dubaić, Nives Sveček, Sara Špiranec 9 (4), Marta Vekić, Iva Šantić 2, Josipa Lukić 4, Andrijana Miklić 2, Antonela Jakočić i Ivona Lukić i Dorotea Dolovski. Trener: Sami Deda.