DELEGIRANJA Evo tko ovog vikenda dijeli nogometnu pravdu na travnjacima županijskih ligaša

Na stranicama Županijskog nogometnog saveza VPŽ objavljen je popis sudaca koji će ovog vikenda dijeliti pravdu na travnjacima županijskih ligaša.

1. ŽNL, 17. kolo – Subota, 2. travnja u 16:30 h

Bratstvo Gornje Bazje – Dinamo Četekovac

Suci: N. Kečkiš, M. Gobac, D. Duvnjak
Delegat: Penava

1. ŽNL, 17. kolo – Nedjelja, 3. travnja u 16:30 h

Slavonija Sladojevci – Rezovac

Suci: N. Kristić, Saša Ličinić, M. Oklopčić
Delegat: Grabovac

Voćin – Mladost Miljevci

Suci: D. Cafuta, B. Grujić, S. Kovač
Delegat: Đurđević

Mikleuš – Mladost Čačinci

Suci: N. Vargović, T. Resler, I. Majstorović
Delegat: Moslavac

Podgorje – Borova

Suci: M. Presečan, E. Penava, Mario Lješčak
Delegat: Budiša

Crnac – Gradina

Suci: G. Loparac, M. Loparac, A. Nikolić
Delegat: Vrbaslija

Podravac Sopje – Sloga Zdenci

Suci: N. Kečkiš, B. Vidović – Volenik, H. Selenić
Delegat: I. Blažević

2. ŽNL Zapad, 11. kolo – Nedjelja, 3. travnja u 13:45 h

Podravec Dinjevac – Dinamo Kapela Dvor

Suci: M. Gebaj, D. Kokorić, V. Melinčević
Delegat: Herent

2. ŽNL Zapad, 11. kolo – Nedjelja, 3. travnja u 16:30 h

Mladost Vukosavljevica – Lukač 05

Suci: D. Kokorić, M. Gebaj, A. Čupen
Delegat: Posavac

Sokol Milanovac – Croatia Grabrovnica

Suci: L. Majstorović, A. Strusa, N. Mesarić
Delegat: Pintar

Kladare – Drava Terezino Polje

Suci: N. Marinović, Matija Lješčak, D. Gojmerac
Delegat: Adamović

Bilogora 1947. Špišić Bukovica – Sveti Đurađ

Suci: V. Lukac, M. Brkić, Ž. Horvatinović
Delegat: Špiranec

2. ŽNL Istok, 11. kolo: Subota, 2. travnja u 16:30 h

DOŠK Dolci – Ćeralije

Suci: Siniša Ličinić, M. Grgurić, M. Maslać
Delegat: Minauf

Standard Nova Šarovka – Krčevina

Suci: G. Loparac, H. Selenić, M. Jozić
Delegat: Zagorac

2. ŽNL Istok, 11. kolo: Nedjelja, 3. travnja u 16:30 h

Dinamo Josipovo – Mladost Bakić

Suci: M. Nađ, M. Brdarić, D. Strmota
Delegat: Radočaj

Munja Veliki Rastovac – Grabić

Suci: Z. Stojnović, M. Maslać, F. Kos
Delegat: Stipanić

Mladost 1930. Čađavica – Zrinski Nova Bukovica

Suci: M. Lončar, M. Grgurić, I. Srednoselac
Delegat: Jelić

3. ŽNL Zapad, 11. kolo – Subota, 2. travnja u 16:30 h

Sloga Dugo Selo – Aršanj Sedlarica

Sudac: N. Marinović
Delegat: Orač

No Limit TVIN – Omladinac Korija

Sudac: L. Majstorović
Delegat: Lozar

3. ŽNL Zapad, 11. kolo – Nedjelja, 3. travnja u 10 h

Otrovanec – Stara Brezovica

Sudac: M. Lukačević
Delegat: Smrček

3. ŽNL Istok, 8. kolo – Subota, 2. travnja u 16:30 h

Kozice – Vaška

Sudac: A. Vicić
Delegat: Bušljeta

Plavi Jugovo Polje – Orešac

Sudac: N. Vargović
Delegat: Služek

3. ŽNL Istok, 8. kolo – Nedjelja, 3. travnja u 10 h

Slavonac Novaki – Miholjac

Sudac: M. Lončar
Delegat: Lisak

(www.icv.hr, ts, foto: M. Rođak)

- PROMO -

 

 

Povezane vijesti

Skip to content