U Gornjem Bazju održano 64. županijsko natjecanje mladih tehničara: Doznajte najuspješnije pojedince u svim kategorijama

Danas (petak) je u Osnovnoj školi Ivana Gorana Kovačića u Gornjem Bazju, uz pokroviteljstvo Virovitičko-podravske županije, održano 64. županijsko natjecanje mladih tehničara. 

Natjecatelji su pokušali ostvariti što bolji rezultat u devet kategorija, a u nastavku vam donosimo ostvarene rezultate, odnosno preložene učenike i učenice za 64. državno prvenstvo.

ELEKTRONIKA

1. Karlo Prtenjača (OŠ Ivane Brlić-Mažuranić, Virovitica)
2. Fran Vranić (OŠ Vladimira Nazora, Virovitica)
3. Domagoj Tariša (OŠ Davorina Trstenjaka, Čađavica)

ELEKTROTEHNIKA

1. Matko Bačmaga (OŠ Ivana Gorana Kovačića, Zdenci)
2. Martina Sabo (OŠ Vladimira Nazora, Virovitica)
3. Roko Žunec (OŠ Eugena Kumičića, Slatina)

FOTOGRAFIJA

1. Patrik Volenik (OŠ Vladimira Nazora, Virovitica)
2. Ivona Mihelčić (OŠ Ivane Brlić-Mažuranić, Orahovica)
3. Jelena Ivoš (OŠ Ivana Gorana Kovačića, Gornje Bazje)

GRADITELJSTVO

1. Agata Šumski (OŠ Antuna Gustava Matoša, Čačinci)
2. Branimir Čaušić (OŠ Ivana Gorana Kovačića, Zdenci)
3. Ivan Zrno (OŠ Eugena Kumičića, Slatina)

MAKETARSTVO I MODELARSTVO

1. Karlo Pavlović (OŠ Ivana Gorana Kovačića, Zdenci)
2. Lara Kovačić (OŠ Suhopolje)
3. Helena Pokupić (OŠ Augusta Cesarca, Špišić Bukovica)

MODELARSTVO UPORABNIH TEHNIČKIH TVOREVINA

1. Domagoj Drokan (OŠ Eugena Kumičića, Slatina)
2. Nikolina Kojić (OŠ Vladimira Nazora, Virovitica)
3. Ivan Jurenec (OŠ Ivana Gorana Kovačića, Gornje Bazje, Lukač)

OBRADA MATERIJALA

1. Karlo Drokan (OŠ Eugena Kumičića, Slatina)
2. Ela Žuženić (OŠ Davorina Trstenjaka, Čađavica)
3. Nika Dragičević (OŠ Vladimira Nazora, Virovitica)

ROBOTSKO SPAŠAVANJE ŽRTVE

1. Luka Vencl (OŠ Eugena Kumičića, Slatina)
2. Armano Libl (OŠ Eugena Kumičića, Slatina)

STROJARSKE KONSTRUKCIJE

1. Petar Ključec (OŠ Vladimira Nazora, Virovitica)
2. Gabrijel Dubaić (OŠ Mikleuš)
3. Sara Šantak (OŠ Davorina Trstenjaka, Čađavica)

Prema rezultatima, na državno natjecanje putuje osam učenika koji su prvaci u svojim kategorijama i njihovi mentori pratitelji: Dario Kruljac, Ivan Drokan, Stevan Radijevac i Izabela Špiranec.

(www.icv.hr, OŠ Ivana Gorana Kovačića, Gornje Bazje)

- PROMO -

 

 

Povezane vijesti

Skip to content