3. ŽNL ZAPAD Aršanj stigao do pobjede u Dugom Selu, a No Limit Tvin slavio u ‘gradskom’ derbiju protiv Omladinca

Jučer su odigrane dvije utakmice 3. ŽNL Zapad.

Vodeći Aršanj upisao je i devetu prvenstvenu pobjedu u deset odigranih utakmica, a nova tri boda ‘uzeli’ su na gostovanju u Dugom Selu kod četvrtoplasirane Sloge. Goste je u prednost doveo Sandi Ivanović nakon 16 minuta igre za minimalnih 0:1, dok je utakmica riješena u nastavku. Ivan Kožarić povisio je na 0:2 u 52., Ivanović je postigao treći pogodak Aršanja u 65., a konačnih 1:3 postavio je Ronald Jagica šest minuta prije kraja.

U drugoj subotnjoj utakmici No Limit Tvin slavio je na domaćem terenu protiv Omladinca. Jedini pogodak na susretu vrijedan tri boda postigao je Tomislav Filipović u 73. minuti. Dodajmo kako domaći nogometaši u 70. minuti nisu realizirali kazneni udarac, dok su gosti iz Korije od 68. minute igrali s igračem manje. Zbog dva žuta kartona igru je ranije morao napustiti Marko Korenički.

Aršanj se zahvaljujući pobjedi i porazu Omladinca učvrstio na vodećoj poziciji s 27 bodova, dok drugoplasirani No Limit Tvin ima sedam bodova manje.