Održano prvenstvo osnovnih i srednjih škola VPŽ u atletici: Najbolji IBM, Gimnazijalke i Tehničari

Na atletskim terenima u nekadašnjoj virovitičkoj vojarni, u organizaciji Školskog sportskog saveza Virovitičko–podravske županije, danas (četvrtak) održano je prvenstvo osnovnih i srednjih škola Virovitičko–podravske županije u atletici.

U konkurenciji učenika osnovnih škola nastupili su: IBM iz Osnovne škole Ivane Brlić-Mažuranić u Virovitice, Bilogora iz Osnovne škole Augusta Cesarca u Špišić Bukovici, Mladost iz Osnovne škole “Vladimir Nazor” iz Virovitice, Mladost iz Osnovne škole Suhopolje, Sokol iz Osnovne škole Petra Preradovića iz Pitomače, Slatina iz Osnovne škole Eugena Kumičića iz Slatine i Vihor iz Osnovne škole Ivana Gorana Kovačića iz Gornjeg Bazja.

Rezultati:

Štafeta 100-200-300-400 metara
1. Sokol Pitomača
2. IBM
3. Mladost Virovitica

100 metara
1. David Devčić Vihor Gornje Bazje
2. Franko Kožnjak IBM
3. Alen Šulentić Slatina

300 metara
1. Petar Ključec Mladost Virovitica
2. Luka Knežević IBM
3. Jakov Erdelji Sokol Pitomača

800 metara
1. Marko Tomić Slatina
2. Marko Valić Sokol Pitomača
3. Lovro Zdjelar IBM

Skok u vis
1. Dino Zubić Mladost Virovitica
2. Darko Pejić IBM
3. David Zdjelar Vihor Gornje Bazje

Skok u dalj
1. Gabriel Kečkiš IBM
2. Fran Veličan Sokol Pitomača
3. Petar Špegelj Mladost Virovitica

Kugla
1. Robert Željko Barčan Sokol Pitomača
2. Leo Horvatinčić Bilogora Špišić Bukovica
3. Dorian Kajzer Slatina

Voretks
1. Karlo Prtenjača IBM
2. Ivan Čavarević Bilogora Špišić Bukovica
3. Dorijan Kirin Sokol Pitomača

Ukupni poredak:
1. IBM
2. Sokol Pitomača
3. Mladost Virovitica
4. Slatina
5. Vihor Gornje Bazje
6. Bilogora Špišić Bukovica
7. Mladost Suhopolje

U konkurenciji učenica osnovnih škola nastupili su: IBM iz Osnovne škole Ivane Brlić – Mažuranić u Virovitice, Bilogora iz Osnovne škole Augusta Cesarca u Špišić Bukovici, Mladost iz Osnovne škole „Vladimir Nazor“ iz Virovitice, Mladost iz Osnovne škole Suhopolje, Sokol iz Osnovne škole Petra Preradovića iz Pitomače i Slatina iz Osnovne škole Eugena Kumičića iz Slatine.

Rezultati:

Štafeta 100-200-300-400 metara
1. Mladost Virovitica
2. IBM
3. Sokol Pitomača

300 metara
1. Andrea Kovač Mladost Virovitica
2. Selma Ljušaj Mladost Suhopolje
3. Vanesa Boroša Slatina

600 metara
1. Inja Jambrišak Sokol Pitomača
2. Ema Vajnhal IBM
3. Petra Zver Slatina

100 metara
1. Elena Cvitić IBM
2. Vera Špiranec Sokol Pitomača
3. Martina Sabo Mladost Virovitica

Voreks
1. Tonka Grgačić Sokol Pitomača
2. Meri Oštrić IBM
3. Dorotea Smiljanić Bilogora Špišić Bukovica

Medicinka
1. Erin Grubić IBM
2. Lana Antolović Slatina
3. Nika Bačar Bilogora Špišić Bukovica

Skok u vis
1. Neva Barčanac IBM
2. Darma Rončević Mladost Virovitica
3. Ana Sejkora Slatina

Skok u dalj
1. Mia Teskera IBM
2. Ema Čikvar Sokol Pitomača
3. Margareta Cenger Mladost Virovitica

Ukupni Poredak:
1. IBM Virovitica
2. Mladost Virovitica
3. Sokol Pitomača
4. Slatina
5. Mladost Suhopolje
6. Bilogora Špišić Bukovica

U konkurenciji učenika srednjih škola nastupili su Gimnazija Petra Preradovića iz Virovitice, Marul iz Srednje škole Marka Marulića u Slatini, Tehničar iz virovitičke Tehničke škole i Pitomača iz Srednje škole Stjepana Sulimanca u Pitomači.

Rezultati:

400 metara
1. Domagoj Zorić Tehničar
2. Zvonimir Šuntić Marul
3. Alessandro Alavanja Gimnazija

1500 metara
1. Patrik Kasumović Tehničar
2. Kristijan Ferenčak Marul
3. Dino Gabrić Gimnazija

100 metara
1. Matija Jerbić Tehničar
2. Dominik Kizivat Marul
3. Dorijan Štefović Pitomača

800 metara
1. Petar Rajnović Tehničar
2. Ante Blažević Gimnazija
3. Noa Jaković Marul

Skok u dalj
1. Mario Đeri Pitomača
2. Lukas Debelić – Pecive Gimnazija
3. Dominik Štampar Tehničar

Sok u vis
1. Marko Kodžaga Pitomača
2. Dario Petrović Marul
3. Luka Dejanović Tehničar

Štafeta 100-200-300-400 metara
1. Pitomača
2. Gimnazija
3. Marul

Bacanje kugle
1. Ivan Lukac Marul
2. Luka Prpić Tehničar
3. Toni Bajan Gimnazija

Ukupno:
1. Tehničar
2. Marul
3. Pitomača
4. Gimnazija

U konkurenciji učenica srednjih škola nastupili Gimnazija iz Gimnazije Petra Preradovića u Virovitici i Marul iz Srednje škole Marka Marulića iz Slatine.

Rezultati:

400 metara
1. Gabriela Knežević Gimnazija
2. Anamarija Jokić Marul

1500 metara
1. Lucija Keleković Gimnazija
2. Teuta Bišćan Marul

100 metara
1. Nika Kozlinger Gimnazija
2. Marta Mikolić Marul

800 metara
1. Darija Svat Gimnazija
2. Ana Čurić Marul

Štafeta 100-200-300-400 metara
1. Gimnazija
2. Marul

Skok u vis
1. Antonela Tutić Gimnazija
2. Gabrijela Kovačević Marul

Skok u dalj
1. Lea Kozlinger Gimnazija
2. Nikolina Đorđević Marul

Bacanje kugle:
1. Ana Medved Gimnazija
2. Ana Vorgić Marul

Ukupno:
1. Gimnazija
2. Marul

Najbolje ekipe IBM kod učenica i učenika osnovnih škola te Gimnazija, kod učenica i Tehničar kod učenika srednjih škola, uz naslove županijskih prvaka, plasirale su se na državnu završnicu, koja će se održati u Puli.

(www.icv.hr, mš)

- PROMO -

 

 

Povezane vijesti

Skip to content