Županijski drugoligaši i trećeligaši spremni za početak nove sezone: Doznajte tko im dijeli pravdu u susretima prvog kola Županijskog kupa

Ovog vikenda službeno počinje nova sezona na nogometnim terenima u Virovitičko-podravskoj županiji.

Županijski prvoligaši igrat će utakmice prvog kola, a županijski drugoligaši i trećeligaši susrete prvog kola Županijskog nogometnog kupa. U nastavku donosimo imena sudaca koji će dijeliti nogometnu pravdu u susretima prvog kola Županijskog kupa.

Subota, 20. kolovoza u 17 sati i 30 minuta

NAPREDAK RUŠANI – GRADINA

Suci: M. Lukačević, N. Marinović, D. Mrazović, delegat: Orač

BUŠETINA 1947. – BILOGORA 1947. ŠPIŠIĆ BUKOVICA

Suci: G. Loparac, D. Vukman, M. Jozić, delegat: Stošić

OMLADINAC KORIJA – SOKOL MILANOVAC

Suci: N. Vargović, A. Strusa, I. Rokinger, delegat: Posavac

SLOGA DUGO SELO – SVETI ĐURAĐ

Suci: D. Cafuta, T. Resler, D. Gojmerac, delegat: Adamović

NO LIMIT TVIN – KLADARE

Suci: L. Majstorović, B. Vidović – Volenik, M. Maslać, delegat: Pintar

MIHOLJAC – ĆERALIJE

Suci: M. Nađ, Z. Stojnović, V. Lukac, delegat: Radočaj

Nedjelja, 21. kolovoza u 17 sati i 30 minuta

OTROVANEC – MLADOST VUKOSAVLJEVICA (igra se u Vukosavljevici)

Suci: L. Majstorović, M. Brkić, F. Moslavac, delegat: Smrček

TURNAŠICA – ARŠANJ SEDLARICA

Suci: N. Vargović, D. Duvnjak, A. Strusa, delegat: Đurđević

MELJANI – DINAMO JOSIPOVO (igra se u Josipovu)

Suci: D. Rakitničan, N. Marinović, delegat: Bušljeta

SLAVONAC NOVAKI – STANDARD NOVA ŠAROVKA

Suci: M. Gebaj, F. Kos, B. Mimić, delegat: Zagorac

VAŠKA – MUNJA VELIKI RASTOVAC

Suci: V. Lukac, D. Gojmerac, delegat: Služek

PLAVI JUGOVO POLJE – MLADOST 1930. ČAĐAVICA

Suci: M. Nađ, M. Oklopčić, V. Melinčević, delegat: Minauf

MLADOST BAKIĆ – KRČEVINA

Suci: M. Grgurić, D. Strmota, D. Mrazović, delegat: Jelić

ŠN GRANIČAR BUŠETINA – CROATIA GRABROVNICA

Suci: E. Rengel, M. Gašparić, A. Potonjac, delegat: Špiranec

STARA BREZOVICA – DRAVA TEREZINO POLJE

Suci: N. Kečkiš, delegat: Budiša

BRANA BAČEVAC – PODRAVEC DINJEVAC

Suci: I. Rokinger, Ž. Horvatinović, J. Špoljarić, delegat: Moslavac

OREŠAC – GRABIĆ

Suci: M. Lukačević, B. Vidović – Volenik, delegat: Borbaš

(www.icv.hr, foto: ilustracija)

- PROMO -

 

 

Povezane vijesti

Skip to content