2. HRL SJEVER Lavice nastavile po starom: U prvom kolu Virovitičanke dominantno slavile protiv druge ekipe Osijeka

Rukometašice 1234 Virovitice nastavile su gdje su stale prošle godine! U 1. kolu 2. HRL Sjever ‘lavice’ su na svom terenu ugostile drugu ekipu prvoligašica iz Osijeka, a susret su privele kraju u svoju korist rezultatom 31:24.

Bila je ovo jednosmjerna utakmica od samog početka. Nakon 16. minuta izabranice Darka Grdića već su imale +9 (12:3), a prednost je do odlaska odmor porasla do okruglih +10 (20:10).

Domaće igračice održavale su dvoznamenkastu prednost do posljednjih sedam minuta, a Osječanke su u završnoj dionici utakmice serijom 7:3 smanjile na konačnih 31:24.

Najefikasnija u domaćim redovima bila je Lukrecia Vešec koja je postigla 6 zgoditaka, dok su pogodak manje postigle Klara Crnoja, Marija Medved i Nika Deskar.

1234 Virovitica: Martina Majkovčan, Helena Zeman, Lorena Ariana Volenik, Korina Velić 1, Lukrecia Veršec 6, Lana Lipovac, Nadia Dujmović, Klara Crnoja 5, Lea Zupčić 1, Marija Medved 5, Nea Kovač, Nika Deskar 5, Ena Jug 2, Maja Mlinarić 4, Elena Bardić 2, Lorena Rekić, trener: Darko Grdić.