2. HMNL ISTOK Uvjerljiv poraz Slatine na gostovanju kod Nove Gradiške

U trećem kolu 2. hrvatske malonogometne lige Istok momčad Slatine gostovala je kod Nove Gradiške.

Domaća momčad povela je zgoditkom Nikole Elera u četvrtoj minuti, na 1:1 poravnao je Toni Hudoletnjak šest minuta kasnije, a do odlaska na odmor igrači Nove Gradiške postigli su još dva pogotka. Strijelci su bili Tomislav Marjanović u 16. i Filip Matijašević u 19. minuti.

U drugom dijelu domaći igrači su u seriji postigli još sedam zgoditaka. Dva puta je mrežu Slatine pogodio Alen Grafina, a po jednom su precizni bili Nikola Eler, Dario Batalo, Nikola Cindrić, Stjepan Petrović i Tomislav Marjanović.

Na kraju su Slatinčani postigli još jedna pogodak, a strijelac je bio Mateo Novaković minutu prije kraja utakmice za konačnih 10:2.

U idućem kolu Slatina će ugostiti momčad Vinkovaca.

Slatina: Dominik Nikšić, Matej Kupres, Hrvoje Čović, Ivan Stjepić, Toni Hudoletnjak, Ivica Tropšek, Antun Sopjanac, Florijan Rupčić, Kristijan Ojurović, Mateo Novaković, Ante Knežević i Martin Piskač, trener: Nikola Miščević