Udruga distrofičara Virovitica tradicionalno izložila božićne rukotvorine

Tradicionalno Udruga distrofičara Virovitica uoči najvećih kršćanskih blagdana Božića i Uskrsa izlaže prigodne ukrase.

Članovi udruge su sami ili uz pomoć svojih osobnih asistenata izrađivali ukrase, koje su izložili na štandu na Trgu kralja Tomislava. Prolaznici mogu, uz donaciju, za rad Udruge, uzeti ukrase, koji im se sviđaju i s kojima mogu unijeti duh blagdana u svoje domove.

IMG 2166

– Već 15 godina organiziramo ovu vrijednu akciju. Prikupljene donacije koristimo za nabavku materijala za izradu novih blagdanskih ukrasa te za redovno funkcioniranje naše udruge. Dijelu naših članova izrada nakita je ujedno je i vid terapije – izjavio nam je dopredsjednik Udruge distrofičara Virovitica Zoran Prepelec.

Zainteresirani će moći nabaviti prigodne ukrase na štandu Udruge distrofičara Virovitica još u subotu, 26. studenog od 10 do 12 sati.

(www.icv.hr, mš; foto: M. Šolc)

Povezane vijesti

Skip to content