2. ML SJEVER Virovitički košarkaši poraženi na domaćem terenu od Međimurja

Proteklog vikenda odigran je susret 11. kola 2. ML Sjever za košarkaše, a momčad Virka Virovitice na domaćem je terenu ugostila Međimurje iz Čakovca.

Gosti su nakon uvodnih 10 minuta imali devet poena prednosti, no domaći košarkaši u nastavku su uzvratili istom mjerom te se na predah odlazi s prednosti Virkasa rezultatom 41:40.

Niti nakon 30 minuta igre utakmica nije bila riješena. Međimurje je treću četvrtinu privelo kraju s +2 što je vratilo prednost na njihovu stranu, a susret se prelomio u posljednjoj dionici koju su gosti “osvojili” s 11 poena prednosti. Konačan rezultat utakmice glasio je 81:69 u korist Čakovčana.

Najefikasniji je i u ovom dvoboju bio Antonio Pavlović s 18 postignutih poena.

KK VIRKA: Fuis P. 9 (1×3), Golub V. 10, Petrović M. 2, Petrović S. 7, Petrović M. 0, Pavlović A. (cap.) 18, Petrović Z. 4, Krstanović N. 0, Davidović D. 0, Matišić S. 6, Vučak T. 3 (1×3), Mucak I. 12