2. ML SJEVER Košarkaši Virke poraženi u Bjelovaru: Vedi u posljednjoj četvrtini prelomio utakmicu

Košarkaši Virke poraženi su u susretu 13. kola 2. ML Sjever na gostovanju u Bjelovaru. Od virovitičkih košarkaša bolja je bila momčad Vedija rezultatom 83:57.

Iako se možda ne čini po rezultatu, Virka je sve do posljednje četvrtine pružala dobru igru te nije dozvolila domaćoj ekipi da se rezultatski odvoji. Prvi dio susreta završio je sa svega tri poena prednosti za Bjelovarčane, u posljednjih 10 minuta Vedi je ušao s +6, dok su u završnoj četvrtini utakmice domaći košarkaši napravili 20 poena razlike te su u konačnici upisali uvjerljivu pobjedu.

Bio je ovo osmi poraz Virke ove sezone, a trenutno se nalaze na osmom mjestu prvenstvene ljestvice s 16 osvojenih bodova koliko ima i devetoplasirani Bjelovar, te s bodom više od pretposljednje Labrade 1971.

Upravo će Labrada biti sljedeći protivnik Virke, a utakmica će se odigrati ovog vikenda u Virovitici. Bit će to prava prilika za Virovitičane da se vrate na pobjedničke staze.