Sara Blažević zlatna na Grand Prixu Međimurja 2023. u karateu, Virovitičani osvojili još tri brončane medalje

U subotu, 28. siječnja u Sportskom centru Aton u Nedelišću održan je Grand Prix Međimurja 2023. Iz Karate kluba Virovitica na turniru je nastupilo šest natjecatelja.

U kategoriji mlađih učenica nastupila je Luna Predragović koja je osvojila treće mjesto i brončanu medalju, dok je u istoj kategoriji Antonela Blažević također osvojila treće mjesto i brončanu medalju.

U kategoriji mlađih kadeta Fran Poljak izgubio je borbu za finale, no u meču za treće mjesto pobijedio je pa je i on osvojio brončanu medalju.

Za ulazak u finale, kao i borbu za treće mjesto izgubio je Adrijan Majstorović pa se u konačnici morao zadovoljiti petim mjestom.

U disciplini kata nastupio je Viktor Majstorović koji se nije uspio izboriti za jedan od plasmana.

U seniorskom uzrastu u apsolutnoj kategoriji nastupila je Sara Blažević osvojivši prvo mjesto i zlatnu medalju.