Nakon susreta s Dinamom, Virovitičanke na TVIN-u ugostile nogometašice Osijeka

Mlade nogometašice No Limit TVIN-a, nakon što su u Zagrebu odigrale prijateljsku utakmicu s nogometašicama zagrebačkog Dinama, proteklog su vikenda, na domaćem terenu Sportskog centra TVIN u Virovitici, ugostile nogometašice Osijeka.

Već na samom početku susreta, nakon dvije velike greške domaće obrane, gošće dolaze u vodstvo 0:2.

Nakon početnog “šoka” virovitičke nogometašice uspjele su se “pribrati” i dobro parirati curama iz Osijeka te u dva navrata doći i do odličnih prilika koje nažalost nisu realizirali.

Prvo poluvrijeme, može se reći, bilo je u egalu po svemu osim po rezultatu, dok su u drugom poluvremenu gostujuće igrače bile puno bolje i konstantno vršile pritisak na domaću obranu.

Iz jedne kontre, pogotkom Ive Sudarić virovitičke kadetkinje smanjuju rezultat na 1:2, ali bio je to tek trenutni “bljesak” domaće ekipe koja je u nastavku susreta doživjela i dosta promjena u sastavu jer su sve cure dobile svoju priliku.

Osječanke su do kraja susreta postigle još dva pogotka i na kraju slavile rezultatom 1:4.

-Hvala curama iz Osijeka na dolasku i veselimo se nastavku suradnje s našim najboljim ženskim nogometnim klubom – poručili su iz No Limit TVIN-a.