Ovog vikenda s natjecanjem startaju i četvrtoligaši Sloga i Slatina, u akciji i županijski drugoligaši u skupinama Istok i Zapad

U vikendu pred nama igraju se utakmice 2. kola 3. nogometne lige Sjever, Premijer županijske nogometne lige, kao i 1. županijske nogometne lige, a s natjecanjem ove subote, 26. kolovoza startaju i klubovi u 4. nogometnoj ligi Bjelovar – Koprivnica – Virovitica, u kojoj će ove sezone Virovitičko-podravsku županiju predstavljati Slatina i Sloga iz Zdenaca. U akciji će biti i županijski drugoligaši u skupinama Istok i Zapad.

3. NOGOMETNA LIGA SJEVER – 2. KOLO

Subota, 26. kolovoza, u 17:30 sati:

Virovitica – Međimurje
Pitomača – Varteks (Varaždin)
Koprivnica – Graničar (Kotoriba)
Dinamo (Domašinec) – Rudar (MS)
Polet (SMnM) – Podravina (Ludbreg)

4. NOGOMETNA LIGA BJELOVAR – KOPRIVNICA – VIROVITICA – 1. KOLO

Subota, 26. kolovoza, u 17:30 sati:

Sloga (Zdenci) – Garić (Garešnica)
Mladost (Molve) – Graničar (Legrad)
Bilogora ’91 (GP) – Mladost (KP)
Ferdinandovac – Slatina
Tehničar (Cvetkovec) – Podravac (Virje)

Nedjelja, 27. kolovoza, u 17:30 sati:

Borac (Imbriovec) – Bratstvo (Kunovec)
Dinamo (Predavac) – Čazma

PREMIJER ŽUPANIJSKA NOGOMETNA LIGA – 2. KOLO

Subota, 26. kolovoza, u 17:30 sati:

Lukač 05 – Slavonija (Sladojevci)
Suhopolje – Mikleuš

Nedjelja, 27. kolovoza, u 17:30 sati:

Zrinski (NB) – Bratstvo (GB)
Voćin – Dinamo (K. Dvor)
Dinamo (Četekovac) – Rezovac
Sokol (Milanovac) – Crnac
Borova – Mladost (Čačinci)

1. ŽUPANIJSKA NOGOMETNA LIGA – 2. KOLO

Subota, 26. kolovoza, u 17:30 sati:

Plavi (J. Polje) – Mladost (Vukosavljevica)

Nedjelja, 27. kolovoza, u 17:30 sati:

Croatia (Grabrovnica) – No Limit TVIN
Bilogora 1947. (ŠB) – Orešac
Dinamo (Josipovo) – Sveti Đurađ
Podgorje – Munja (V. Rastovac)
Drava (T. Polje) – Omladinac (Korija)
Podravac (Sopje) – DOŠK (Dolci)

2. ŽUPANIJSKA NOGOMETNA LIGA (ZAPAD) – 1. KOLO

Subota, 26. kolovoza, u 17:30 sati:

Otrovanec – Bušetina 1947.
Brana (Bačevac) – Sloga (D. Selo)
Graničar (Okrugljača) – Aršanj (Sedlarica)
Turnašica – Stara Brezovica

2. ŽUPANIJSKA NOGOMETNA LIGA (ISTOK) – 1. KOLO

Subota, 26. kolovoza, u 17:30 sati:

Vaška – Papuk Osječko 1664
Mladost (Bakić) – Standard (N. Šarovka)
Mladost 1930. (Čađavica) – Miholjac
Ćeralije – Slavonac Novaki

Nedjelja, 27. kolovoza, u 10:00 sati:

Meljani (Donji Meljani) – Grabić

(www.icv.hr, ts, foto: ilustracija, D. Fišli)

PROMO

Povezane vijesti

Skip to content