1. LIGA NS SJEVER Tri pobjede Virovitičana nad križevačkim Radnikom

U drugom kolu 1. lige Nogometnog središta Sjever za pionire, selekcije NK Virovitice igrale su s vršnjacima Radnika iz Križevaca.

Na terenu Sportskog centra Vegeška mlađi pioniri Virovitice pobijedili su goste iz Križevaca 2:0 zgodicima Jana Feketije u 53. minuti iz kaznenog udarca te Borne Klementa u posljednjim trenucima igre.

Pioniri su bili još uvjerljiviji, pobijedili su 4:0. Prvi pogodak je postigao Lovro Vidović u drugoj minuti, dvostruki strijelac je bio Gabrijel Iličić u 23. i 43. minuti, a priču je zaključio svojim pogotkom Viktor Abramović u 54. minuti.

NK 2

Zbog školskih obveza Virovitičana utakmica početnika odigrana je jučer (ponedjeljak) u Križevcima. Virovitičani su poveli zgodicima Matka Hegedušića u 12. i Frana Runjaka u 24. minuti. Domaći nogometaš David Orehovački u 33. minuti smanjio je prednost Virovitičana na 2:1. Konačnih 3:1 za “narančasto-crne” postavio je svojim drugim zgoditkom Fran Runjak.

U idućem kolu Virovitičani gostuju kod Međimurja u Čakovcu.