3. NL SJEVER Dario Nađ s tri zgoditka potopio Virovitičane u Kotoribi

U sedmom kolu 3. nogometne lige Sjever momčad Virovitice doživjela je još jedan uvjerljiv poraz. Izgubila je od Graničara u Kotoribi rezultatom 4:0.

Gosti su doputovali bez novog igrača Mile Kovačevića koji se razbolio uoči utakmice. Domaća momčad u 16. minuti iskoristila je prvu pogrešku gostujuće obrane te je Dario Nađ svojim pogotkom doveo domaću momčad u prednost. Do odlaska na odmor Nađ je u još dva navrata pogodio gostujuću mrežu, u 28. minuti s bijele točke te u 36. minuti iz igre.

U drugom dijelu gostujući trener Krešimir Crvenka ubacio je mlade igrače koji su uspostavili terensku ravnotežu. Ipak su domaći iskoristili još jednu prigodnu. Dean Volar svojim zgoditkom u 64. minuti postavio je konačnih 4:0.

– Čvrsta domaća momčad u kojoj igra nekoliko igrača s prvoligaškim iskustvom iskoristila je naše pogreške i došla do uvjerljive pobjede. U našim redovima posebno bi istaknuo Juru Kasumovića- nakon utakmice rezimirao je Krešimir Crvenka.

Graničar Kotoriba – Virovitica 4:0
Najbolji u gostujućim redovima: Jure Kasumović