2. HRL SJEVER Pitomačanke na svom terenu “tijesno” poražene od Garešnice: Zagrajski najefikasnija u domaćim redovima

Rukometašice Pitomače u desetom kolu 2. hrvatske lige Sjever pretrpjele su peti poraz u nizu. Na svom terenu, u sportskoj dvorani Osnovne škole Petra Preradovića, izgubile su od ekipe Garešnice 33:31.

U prvih desetak minuta domaće igračice imale su do dva zgoditka prednosti. Od 12. minute gošće iz Garešnice preuzimaju kontrolu rezultata i niti u jednom trenutku nisu dopustile domaćim igračicama da preokrenu rezultat.

Najefikasnije u domaćim redovima bile su Mia Zagrajski s devet i Valentina Šanteković sa šest pogodaka.

Pitomača: Iva Biuk, Iva Blažević, Ema Antoljak, Tonka Grgačić, Nina Ferić 4, Ana Blažev, Valentina Šanteković 6, Sofija Martinčević, Jana Jambriško 3, Marija Roberta Magić 5, Nika Dedi 3, Maja Biuk, Ana Šimić Kaša, Karla Paleka, Mia Zagrajski 9 (3) i Marija Veronika Lacković 1. Trener: Željko Poljak.