2. HRL SJEVER Virovitičanke slavile na gostovanju u Cerni: Nika Deskar predvodila “lavice” do pobjede

Rukometašice 1234 Virovitice upisale su novu pobjedu u 2. HRL Sjever, prvu nakon petog kola i slavlja protiv Garešnice. Jučer (subota) su “lavice” u sklopu 14. ligaškog kola gostovale u Cerni gdje su bile bolje od domaće ekipe Multinorma rezultatom 36:29.

Virovitičanke su utakmicu otvorile s 3:0, a dva do tri gola prednosti održavale su sve do posljednjih desetak minuta prvog dijela. U 21. minuti utakmice imale su “lavice” i +4 (11:7), no na odmor se odlazi s tek jednim golom prednosti (16:15) zahvaljujući golu Nike Deskar dvadesetak sekundi prije predaha.

Dodatno su Virovitičanke dale gas u nastavku i do 36. minute otišle na 22:17 čime su prelomile utakmicu, a do kraja su još povećale prednost na konačnih +7.

Najefikasnija u redovima 1234 Virovitice bila je Nika Deskar koja je postigla devet zgoditaka, dok su po sedam upisale Jelena Pratljačić i Lukrecia Veršec.

MULTINORM CERNA – 1234 VIROVITICA 29:36
1234 Virovitica: Lorena Ariana Volenik, Lukrecia Veršec 7, Darma Rončević 3, Jelena Pratljačić 7, Klara Crnoja 5, Nea Kovač, Nika Deskar 9, Lea Zupčić, Ena Jug 3, Ema Drljić, Maja Mlinarić 2, Ela Hajmaši, trenerica: Helena Rončević