2. HRL SJEVER Ferić i Magić predvodile Pitomaču u pobjedi nad Brodom

Rukometašice Pitomače u 15. kolu 2. Hrvatske lige Sjever na svom su terenu došle do šeste pobjede u nizu svladavši ekipu Broda iz Slavonskog Broda rezultatom 36:34 te su gošćama nanijele poraz nakon pet pobjeda.

U prvom dijelu ekipe su se izmjenjivale u prednosti, da bi se u posljednjih desetak minuta Pitomača odvojila na tri pogotka prednosti i na odmor se odlazi s rezultatom 15:13 za rukometašice trenera Željka Poljaka.

Tijekom nastavka domaće igračice održavale su prednost do 57. minute kada su gošće uspjele poravnati rezultat na 32:32, međutim Nina Ferić i Marija Roberta Magić svojim zgodicima osigurale su domaću pobjedu 36:34.

Najefikasnije u domaćim redovima bile su Ferić i Magić s po osam zgoditaka.

Pitomača je trenutno na četvrtom mjestu na tablici s 18 bodova. U idućem kolu Pitomačanke gostuju kod Multinorm Cerne.

PITOMAČA – BROD 36:34
Pitomača: Iva Biuk, Iva Blažević 1, Ema Antoljak, Erin Pintarić, Nina Ferić 8, Valentina Šanteković 5, Sofija Martinčević, Tihana Kožar 2, Jana Jambriško 4, Marija Roberta Magić 8, Nika Dedi 4, Maja Biuk, Ana Šimić Kaša, Karla Paleka, Mia Zagrajski 3 i Marija Veronika Lacković 1. Trener: Željko Poljak.