1. ŽNL Munja uvjerljiva u Jugovom Polju: Omladinac slavio protiv Svetog Đurađa

U prvoj utakmici 20. kola 1. županijske nogometne lige Munja iz Velikog Rastovca pobijedila je Plave u Jugovom Polju 4:0. Prvi zgoditak na utakmici postigao je igrač s brojem 20 na leđima- Josip Vida, a na 2:0 povisila je sedmica Munje- Josip Vida. Utakmicu je svojim golovima zaključio Ivan Amidžić u 80. i 85. minuti.

Vodeća momčad lige- Mladost iz Vukosavljevice, pobijedila je Dravu iz Terezinog Polja na stadionu Školski vrt u Gornjem Bazju 3:1. Gosti su poveli zgodicima Matea Nemčeca u prvoj, Ronalda Meszeša u 28. i Ivana Komara u 53. minuti. Jedini pogodak za domaću momčad postigao je iskusni Ivan Mareković u 63. minuti.

Drugoplasirani No Limit TVIN lako je došao do pobjede, u Novoj Šarovki, gdje je uvjerljivo nadjačao nekompletni Podravac iz Sopja 11:0. Theo Filipović bio je strijelac u 17., 57. i 74., Benjamin Široki u 31., 45. i 65., Ivano Lazić u 49. i 80. te Saša Ivan Švarbić u 60. minuti.

U gradskom derbiju, Omladinac je u Koriji u utakmici sa Svetim Đurađem rano poveo 3:0 golovima Noe Jerbića u trećoj, Marka Šandrka u šestoj i Vedrana Grubića u 17. minuti. Gosti su do odmora smanjili zaostatak na 3:2 golovima Tina Szabe u 28. i Dalibora Ladovića u drugoj minuti sudačke nadoknade. Vedran Grubić u 52. i Karlo Horvatinović u 54. minuti ponovno dovode domaću momčad do prednosti od tri zgoditka 5:2. Mihael Bistrović u 78. minuti postiže treći zgoditak za Sveti Đurađ, a konačnih 7:3 postavili su svojim golovima Stjepan Čičak u 81. i Fran Pernar u 84. minuti.

DOŠK je na svom Parku u Dolcima došao do pobjede 4:1 nad Orešcem. Gosti su poveli pogotkom Mateja Nemeta u 16. minuti, a do odlaska na odmor domaća momčad zgodicima Tonija Sitara u 30. i Matije Zemana u 36. minuti dolazi do prednosti 2:1. U drugom dijelu Matija Zeman s još dva pogotka, u 53. i 70. minuti, potvrđuje domaću pobjedu.

Podgorje je s 3:1 svladalo Croatiju iz Grabrovnice. Domaća momčad povela je zgodicima Patrika Bukvića u 31. te Matie Horvata 37. i 39. minuti, a konačnih 3:1 postavio je Maro Hegediš u posljednjim trenucima igre.