2. ŽNL ZAPAD Uvjerljive pobjede Bušetine 1947 i Aršanja: Turnašica “uzela” bod na gostovanju kod Sloge

Proteklog vikenda odigrano je 12. kolo 2. ŽNL Zapad.

Najzanimljivije je na papiru trebalo biti u Bušetini gdje su susjedski derbi odigrale momčadi Bušetine 1947 i ŠN Graničar Okrugljače, no odličnom igrom domaćini su došli do uvjerljive pobjede. Patricio Munjeković bio je trostruki strijelac za Bušetinu, dva zgoditka upisao je Mario Mikolčić, a po jednog Ivan Mikolčić i Michael Fučkar. Jedini pogodak za goste postigao je Alen Fučkar.

Sigurnu pobjedu upisala je i momčad Aršanja protiv Stare Brezovice, a završilo je 7:0. Ivan Kožarić postigao je tri zgoditka na utakmici, a po jednog Igor Miota, Matija Tukač, Zvonimir Juhas i Hrvoje Filipović.

Sloga iz Dugog Sela Lukačkog bila je veliki favorit na svom terenu u utakmici sa sedmoplasiranom Turnašicom, no domaćini su se na kraju morali zadovoljiti bodom. Turnašica je došla u prednost golom Antonia Maresića u 40. minuti, dok je nakon 10 minuta igre u drugom dijelu konačan rezultat postavio Ivan Vojvodić.