FOTOGALERIJA Milinović, Rebić i Godeč za trijumf Bratstva na Parku, Antoniadis poentirao za Viroviticu u remiju s Koprivnicom

Momčad trećeligaša Virovitice bila je na svojoj Vegeški blizu “punom plijenu” u susretu s Koprivnicom. Bio je ovo derbi začelja, utakmica bitna za obje momčadi, ali na kraju podjela bodova rezultatom 1:1. Domaćin je poveo s bijele točke pogotkom Grka Nikolaosa Antoniadisa u 41. minuti. Za izjednačenje, ujedno i konačan rezultat, pobrinuo se u 57. minuti Marko Knežević.

Niti u trećem pokušaju Pitomača nije uspjela zaustaviti vodeći Polet iz Svetog Martina na Muri. Gosti su u susretu 21. kola 3. NL Sjever slavili rezultatom 3:2. Do početne prednosti stigli su zgodicima Maura Benka u 4. i Luke Mezge u 19. minuti. U 52. Andrej Jurinić povisio je na 0:3. Momčad Ivana Presečana poraz je uspjela ublažiti golovima Nigerijca Akinkunmija Mayowe Olorunfemija u 72. i Marka Matančića u 75. minuti.

Nogometni četvroligaš iz Zdenaca ugostio je danas na svom travnjaku nogometaše predavačkog Dinama. Gosti su na kraju slavili s 4:2. Strijelci u momčadi Danijela Ciglara bili su Petar Špoljarić u 15. minuti i Matheus Felipe de Jesus Silva u 70.  Za goste su poentirali Antonio Đuričić (3′), Franjo Jaković (16′), Josip Gegić (80′) i Matej Bošnjak (87′).

Jedini subotnji susret Premijer županijske nogometne lige, ujedno i derbi 20. kola, odigrali su na stadionu Park trećeplasirano Suhopolje i vodeće Bratstvo iz Gornjeg Bazja. Uzbudljivu utakmicu koja je na kraju okončana pobjedom momčadi Elvisa Vinaka pratio je velik broj gledatelja, njih više od 400. Gosti su poveli pogotkom Dine Milinovića u 22. minuti. Za izjednačenje se u pobrinuo Zdenko Lončarek u 54. Glavni sudac Nikola Kristić isključio je domaćeg kapetana Dominika Šantavca u 71. minuti, a samo tri minute kasnije gosti su preko Filipa Rebića došli ponovno u prednost. “Točku na i” svojim je pogotkom u 86. minuti stavio Dario Godeč.

U nastavku donosimo sve današnje rezultate…