2. ŽNL Omladinac i Drava i dalje drže vrh na Zapadu, Zrinski preuzeo čelnu poziciju na Istoku

U skupini Zapad milanovački Sokol uvjerljivo je pobijedio u Grabrovnici Croatiju 1:4 zgodicima Martela dva puta, te M. Lanšćaka i Tomića.

U Svetom Đurđu domaći nogometaši pobijedili su Dinamo iz Kapele Dvora 2:1. Zgoditke za domaće postigli su Dražić i Đaković, dok je za goste precizan bio Lacko iz kaznenog udarca u posljednjoj minuti.

[g-gallery gid=”481482″]

U Gradini utakmica je završena nakon 46 minuta jer su gosti iz Turanovca ostali bez dovoljnog broja igrača, te je utakmica registrirana 3:0 za domaću momčad.

U Terezinom Polju Drava je pobijedila Mladost iz Vukosavljevice također s 3:0.

[g-gallery gid=”481486″]

Omladinac iz Korije na gostovanju u Podgorju pobijedio je 2:0. Oba zgoditka postigao je Škvarić tek u drugom dijelu.

IMG 2973 Custom

U skupini Istok Zrinski iz Nove Bukovice minimalnom pobjedom nad Tehničarom u Cabuni došao je na prvo mjesto, jer je dojučerašnji lider, miljevačka Mladost bila slobodna.

U općinskom derbiju Crnac je pregazio Munju iz Velikog Rastovca i još je više prikovao na dnu tablice.

Ćeralije su Kozicama također u mrežu ubacili sedam zgoditaka.

Mladost iz Bakića odnijela je sva tri boda u Novoj Šarovki pobijedivši domaći Standard 3:2.

Samo u Dolcima gledatelji nisu vidjeli golove. Susret DOŠK-a i Borove završio je 0:0.

Rezultati petog kola:

Skupina Zapad:

Croatia Grabrovnica – Sokol Milanovac 1:4, Sveti Đurađ – Dinamo Kapela Dvor 2:1, Drava Terezino Polje – Mladost Vukosavljevica 3:0, Gradina – Turanovac 3:0 i Podgorje – Omladinac 0:2, dok je Bilogora 1947. bila slobodna.

Skupina Istok:

Tehničar Cabuna – Zrinski Nova Bukovica 0:1, Ćeralije – Kozice 7:0, Crnac – Munja Veliki Rastovac 7:2, Standard Nova Šarovka – Mladost Bakić 2:3 i DOŠK Dolci – Borova 0:0, dok je Mladost iz Miljevaca bila slobodna.