Već tradicionalno uoči Uskrsa, članovi Moto kluba “Zvijeri” iz Čađavice oblače se u moto zečeve i s darovima na motociklima obilaze najmlađe stanovnike općine Čađavica.
Tako je bilo u subotu, 19. travnja, kada su s hrpom slatkih poklona, koje je osigurala Općina Čađavica, moto zečevi obradovali mališane naselja općine Čađavica. Motociklisti su se sastali kod svojih prostorija ispred zgrade Općine te krenuli u obilazak djece poznatom rutom Čađavica – Noskovci – Vraneševci – Starin – Čađavački Lug – Donje Bazije, dok im je posljednje odredište bio Zvonimirovac gdje ih je dočekalo mnoštvo mališana te članova Sportske udruge Zvonimirovac na čelu s predsjednikom Stjepanom Novoselcem.
Moto zečevi su i u Zvonimirovcu darivali djecu, a bilo je tu i mnoštvo drugih zanimacija za sve uzraste. Dok su se klinci i klinceze zabavljali na igralima, koja su dan ranije pripremili članovi Sportske udruge Zvonimirovac i ostali mještani, oni malo stariji su se okušali u malom nogometu.
Na igralištu su tako snage odmjerili članovi Sportske udruge Zvonimirovac, članovi Lovačke udruge “Sokol” Čađavica i dvije ekipe Moto kluba “Zvijeri” Čađavica. Pobjednik turnira bila je ekipa Lovačke udruge “Sokol”, drugo mjesto zauzeli su domaćini, nogometaši SUZ-a, treći su bili mladi članovi Moto kluba “Zvijeri”, a četvrta je bila starija ekipa Moto kluba “Zvijeri”.
Predsjednik Sportske udruge Zvonimirovac Stjepan Novoselec zahvalio se svima koji su uveličali ovaj njihov događaj koji će, kako je rekao, postati lijepa tradicija.
Organizaciju ovog događaja zajednički potpisuju Moto klub “Zvijeri” Čađavica i Sportska udruga Zvonimirovac (SUZ), dok je pokrovitelj bila Općina Čađavica.
(icv.hr, adf, foto: J. Piskać i B. Boršić)