4.liga: Virovitica i Pitomača remizirali, pobjeda Papuka, poraz Slatine

U susretima četvrtog kola 4.nogometne lige Bjelovar-Koprivnica-Virovitica u Virovitici se igrao županijski derbi između domaćih nogometaša i vodeće Pitomače. Pitomačani su poveli zgoditkom Filipa Škare iz kaznenog udarca u 34. Minuti, a domaći igraći su izjednačili golom Nikole Suvajca u 70. minuti, također iz jedanaesterca. Do kraja se rezultat nije mijenajo te je ostalo 1:1.

Papuk je na svom terenu pobijedio Garić iz Garešnice 3:0 zgodicima Borne Mimića u 35, te Benjamina Špoljara u 80. i 84. minuti.

Slatina je na svom stadionu izgubila od Tehničara iz Cvetkovca 0:2. Oba gola domaći su primili u posljednjoj trećini utakmice.

U idućem kolu Virovitica putuje u Đurđevac, kod Graničara, Papuk u Velike Zdence kod Zdenke, a Slatina u Kloštar Podravski kod Mladosti. Pitomača je domaćin Tomislavu iz Bereka. (www.icv.hr, mš, foto: Matija R.)