Radivoje Rekić državni prvak u oranju plugovima ravnjacima, Hrvoje Matijaško 4. u oranju plugovima premetnjacima, Ivan Dugaja vice prvak Hrvatske u oranju konjskim zapregama

U Kupinečkom Kraljevcu u Zagrebačkoj županiji održano je 15. natjecanje u oranju traktorom i plugom i 6. natjecanje u oranju konjima, a orači iz Virovitičko-podravske županije polučili su izvrsne rezultate i ekipno osvojili 2. mjesto. Radivoje Rekić državni je prvak u oranju plugovima ravnjacima, a Hrvoje Matijaško bio je 4. u oranju plugovima premetnjacima. Ivan Dugaja osvojio je drugo mjesto i postao vice prvak Hrvatske u oranju konjskim zapregama. Na natjecanju je sudjelovalo 30 orača, a otvorio ga je ministar poljoprivrede Tomislav Tolušić. (www.icv.hr, bs, foto: huono.hr)