4. liga: Papuk i Tehničar bez golova, Slatina bolja od Dinama, Pitomača poražena u Križevcima

U šestom kolu 4.lige Bjelovar-Koprivnica-Virovitica derbi vodećih ekipa igrao se u Orahovici gdje je drugoplasirani Papuk ugostio vodeći Tehničar iz Cvetkovca. Susret je završio bez pogodaka 0:0 Domaći su tridesetak minuta igrali s igračem manje jer je isključen Tomislav Bušljeta zbog drugog žutog kartona. Slatina je na svom stadionu pobijedila Dinamo iz Predavca sa 4:1. Zgoditke za Slatinu su postigli Danijel Ciglar u trideset devetoj, Matija Bubaš u četrdeset sedmoj, Denis Petrinjak u sedamdeset sedmoj i Matej Kupres u osamdeset devetoj minuti. Pitomača je u Križevcima izgubila od istoimenog domaćina 0:3.

Nogometaši Virovitice u nedjelju 1.listopada u 16 sati igraju u Rovišću s domaćom momčadi, koja je posljednjeplasirana na tablici. (www.icv.hr, mš, foto: Vladimir G., video: Željko F.)

NK Papuk NK Tehničar 8 Custom NK Papuk NK Tehničar 5 Custom NK Papuk NK Tehničar 4 Custom NK Papuk NK Tehničar 2 Custom