TK “Tvin“ Virovitica teško stradao na domaćem terenu, jedinu pobjedu upisali Šalinger/Zdjelar

Na terenima teniskog kluba „Tvin“ u Virovitici, danas (četvrtak) se igrao susret treće hrvatske seniorske lige, između domaće ekipe TK „Tvin“ Virovitica i TK „Ivanec 97“ Ivanec.

Nakon sedam odigranih mečeva, od kojih je pet odigrano u singlu i dva u konkurenciji parova, gosti su uvjerljivo slavili rezultatom 1:6.

Naravno, treba istaknuti kako je „TK Ivanec 97“ danas bio veliki favorit, to je odlična ekipa, trenutno i vodeća na tablici.

Domaći su nastupili u sastavu: Saša Felendeš, Zvonimir Zdjelar, Mario Šalinger, Goran Pauković i Nenad Gurović.

U pojedinačnim susretima domaći tenisači se nisu baš najbolje snašli i nakon pet odigranih mečeva rezultat je bio 5:0 u korist gosta. Nakon toga, na red su došli parovi. U prvom meču za „Tvin“ su igrali Felendeš/Pauković i izgubili u dva seta, a nakon toga, u drugom, a ujedno i zadnjem meču dana, dva domaća tenisača pobrinula su se da katastrofa ne bude potpuna. Mario Šalinger i Zvonimir Zdjelar odličnom su predstavom nadigrali protivnički par Jagetić/Šumečki u 3 seta (6-3, 4-6, 10-7) i tako spriječili goste da kući odnesu puni “plijen”. (www.icv.hr, ts)