FOTO Vurdelja “majstorski” pogodio, Slatina pobijedila Garić iz Garešnice

U susretu petog kola 4. lige Bjelovar-Koprivnica-Virovitica nogometaši Slatine došli su do druge prvenstvene pobjede nadigravši na svom terenu Garić iz Garešnice 3:1.

Već u drugoj minuti gosti koriste uspavanost domaćih igrača i vode 1:0. To nije demoraliziralo domaću momčad. U 21. minuti zgoditkom Matije Bubaša poravnavaju rezultat.

Dvije minute kasnije Matej Kupres dovodi Slatinčane u prednost. Najljepši trenutak na utakmici bio je majstorski pogodak Ozrena Vurdelje u 52. minuti, čime je potvrđena pobjeda domaćeg sastava.

IMG 9737 800x533 Custom

-Osvojili smo važna tri boda na domaćem travnjaku. U odličnom prvom dijelu pokazali smo čvrst karakter i preokrenuli rezultat. Taktički su igrači odradili što su morali. Idemo dalje, pred nama je sada gostovanje u Virovitici – zadovoljan je bio trener Slatine Damir Pemper.

Slatina – Garić Garešnica 3:1
Igrač utakmice: Ozren Vurdelja