1. ŽNL Valentino Ivanković igrač kola, Antonio Babec i Janko Brlas zaprijetili vodećem dvojcu na listi strijelaca

Nakon odigranih 17 kola u 1. županijskoj nogometnoj ligi na vrhu liste strijelaca i dalje su izjednačeni Ivan Ibriks (Suhopolje) i Darko Kokoška (Dinamo Četekovac) s 20 postignutih zgoditaka. Utrka za najboljeg strijelca lige nastavlja se i u 18. kolu.

U proteklom kolu izuzetno je bio efikasan Antonio Babec s četiri postignuta gola, pa je uz Janka Brlasa velika prijetnja vodećem dvojcu sa 16 postignutih pogodaka do sada.

Najviše bodova u proteklom kolu osvojio je igrač Bratstva iz Gornjeg Bazja Valentino Ivanković. Na samom kraju utakmice postigao je spektakularan zgoditak za pobjedu u derbiju protiv Rezovca na domaćem terenu.

Igrač 17. kola:

7 bodova – Valentino Ivanković (Bratstvo Gornje Bazje) – na samom kraju utakmice postigao spektakularan zgoditak za pobjedu u derbiju.

6 bodova – Marko Matić (Podravac Sopje) – s dva zgoditka na kraju utakmice spasio bod za svoju momčad.

5 bodova – Matko Čilag (Mladost Čačinci) – neprelazan na sredini terena za igrače Mikleuša.

4 boda – Benjamin Dijanešić (Sloga Zdenci) – zgoditkom odlučio pobjednika u uzbudljivoj utakmici s Voćinom.

3 boda – Antonio Martinčević (Mladost 1930. Čađavica) – zgoditkom otvorio put svojoj momčadi prema značajnoj pobjedi.

2 boda – Josip Ivačić (Suhopolje) – bio je najbolji u visokoj pobjedi nad Graničarom iz Okrugljače.

1 bod – Vanja Dragojević (Slavonija Sladojevci) – obranio kazneni udarac i još nekoliko prilika napadačima Bušetine 1947.

Lista strijelaca 1. županijske nogometne lige nakon odigranog 17. kola:

20 – Ibriks (Suhopolje), Kokoška (Dinamo)

16 – J. Brlas (Bušetina 1947.), Babec (Suhopolje)

15 – Lončarek (Suhopolje)

14 – Dedaj (Sloga)

13 – Ivačić (Suhopolje)

12 – I. Dunković (Slavonija), Ugarković (Mladost Čač.), Dežmarić (Rezovac)

11 – Ramić (Mladost Čač.), Juhas (Bratstvo)

10 – Jančić (Mikleuš), Nemeth (Mladost Čač.), Matić (Podravac)

9 – J. Šoštar (Lukač 05), Kristić (Bratstvo)

7 – Holec (Lukač 05), Jaković (Voćin), Vratković (Sloga), Bušetinčan (Bušetina 1947.), Ivčić (Mikleuš), Sertić (Suhopolje)

6 – Bušljeta (Sloga), Grizelj (Lukač 05), Bubaš (Sloga), Tunić (Dinamo), Petrinić (Graničar), Milinović (Bratstvo)

5 – Perošević (Mladost 1930.), Kizivat (Podravac), Kristić (Dinamo), Dijanešić (Sloga), Tašić (Voćin), Kovačević (Rezovac)

4 – Klasić (Bušetina 1947.), Lončar (Lukač 05), Giber (Mikleuš), Menegati (Suhopolje), Vicić (Voćin), Šomođi (Mladost 1930.), Bajivić (Bratstvo), Perić (Voćin), Pšihistal (Bratstvo), Čović I. (Voćin), Martinčević (Mladost 1930.)

3 – Jerešić (Podravac), Čoklo (Bušetina 1947.), Novoselec (Mladost 1930.), A. Dunković (Slavonija), Rajnović (Lukač 05), Mrva (Mikleuš), Jukić (Mladost Čač.), Mudri (Mladost 1930.), Meseš (Bušetina 1947.), Androš (Podravac), Ribić (Mladost 1930.), Periša (Mladost Čač.), Čorda (Mladost Čač.)

2 – Vujičić (Rezovac), Matijašević (Rezovac), Krznarić (Rezovac), Buzuk (Rezovac), Pejić (Rezovac), Borić (Bušetina 1947.), Balogović (Graničar), Falat (Mladost Čač.), Fučkar (Graničar), Maršić (Mladost Čač.), Karačić (Podravac), Godeč (Graničar), Marijanović (Mikleuš), Tomašević (Podravac), Egri (Suhopolje), Munjeković (Bušetina 1947.), Gusić (Voćin), Hokman (Bratstvo), Nreca (Rezovac), Jaklić (Dinamo), Šoštar (Suhopolje), Kovač (Mladost 1930.)

1 – Lončarek (Dinamo), Dorinka (Dinamo), Ćavić (Mladost Čač.), Simonović (Voćin), Gumbarević (Slavonija), Mikić (Podravac), Zajček (Podravac), Kujavić (Mikleuš), Topić (Rezovac), Ilić (Bratstvo), Veg (Graničar), Marković (Voćin), Pernar (Bušetina 1947.), Mroz (Mladost Čač.), Troha (Dinamo), Fotez (Slavonija), Krušelj (Podravac), Hodak (Suhopolje), Čović H. (Voćin), Medić (Rezovac), Vrhovski (Mladost Čač.), Sabo (Bušetina 1947.), Grljak (Suhopolje), Pranjić (Sloga), Karnik (Bratstvo), Mađarević (Mladost 1930.), Šuvak (Mladost 1930.), Novaković (Slavonija), Hrkač (Dinamo), Lejčić (Voćin), Topić (Bušetina 1947.), Velić (Sloga), Zagorac (Bratstvo), Žagar (Mladost Čač.), Lozar (Dinamo), Dujmić (Dinamo), Rukavina (Mikleuš), Pavlak (Bušetina 1947.), Duspara (Sloga), Kušen (Podravac), Hodak (Slavonija), Zeba (Bratstvo), Buneta (Mladost Čač.), Abalić (Bratstvo), Blažeković (Lukač 05), Černeli (Lukač 05), Prugovečki (Suhopolje), Rivić (Slavonija), Nikolić (Sloga), Slanac (Suhopolje), Ivanković (Bratstvo).

(www.icv.hr, mš, ts, foto: ilustracija, M. Šolc)