Briljantan uspjeh slatinskih taekwondoistica: Eva Gal najbolja kadetkinja turnira

U mađarskom Hatvanu jučer (subota) je održan 17. Kup nacija u taekwondou na kojemu su nastupila 34 kluba iz devet zemalja s preko 300 boraca.

Na Kupu je svoje predstavnice imao i Taekwondo klub Slatina koje su ponovno ostvarile briljantne rezultate. Eva Gal je bila zlatna, i to u kategoriji kadetkinja do 35 kilograma sa 4 borbe i 4 pobjede, a u formama je osvojila 2. mjesto (kadetkinje crveni pojas) te je proglašena najboljom kadetkinjom turnira.

IMG 5fe0ff0a964499dec620d8239176e07d V Custom

Stefani Oskomić bila je 1. u kategoriji do 25 kilograma s dvije pobjede, dok se u formama plasirala na 5. mjesto. Nika Špehar u kategoriji djevojčica do 30 kilograma osvojila je 3. mjesto s dvije pobjede, izgubivši u borbi za finale te je u formama osvojila 7. mjesto.

IMG d43c2dfbea4a373f6ecef0a5fde239f0 V Custom