FOTO Marko Dopler sjajnim obranama na Laništu zaustavio čačinačku Mladost u posljednjem kolu 1. ŽNL

U posljednjem kolu prve županijske nogometne lige, nogometaši Rezovca i Mladosti iz Čačinaca remizirali su rezultatom 1:1.

Viceprvak je doputovao u Rezovac s ciljem da nastavi uspješan niz, a Rezovčani su željeli uspješno završiti sezonu na svom terenu. Kvalitetniji gosti poveli su u osmoj minuti pogotkom Ivana Bunete. Nakon toga su propustili još nekoliko prilika za uvjerljivije vodstvo.

IMG 1471 Custom

U drugom dijelu domaća momčad je agilnija i nakon deset minuta igre, nakon jednog ubačaja Ivan Krznarić je poravnao rezultat. Do kraja utakmice gosti su pokušali doći do tri boda, ali je domaći čuvar mreže Marko Dopler zaključao vrata te je susret završio rezultatom 1:1 i podjelom bodova.

Rezovac – Mladost Čačinci 1:1
Igrač utakmice: Marko Dopler